TRANSZPERSZONÁLIS SZEMÉLYISÉGFEJLESZTŐ TRÉNINGSOROZAT

V. rész

A Belső Gyermek

Mindnyájunk tudattalanjában él egy Belső Gyermek. Legtöbbünkben sebet hordoz, amit pici korunkban szenvedtünk el. Ez a láthatatlan sebesült kisgyerek időnként kitör a legracionálisabb felnőttből is, és éretlen, viharos módján súlyos károkat okoz, főleg intim személyes kapcsolatok terén.
Ez a tréning a Belső Gyermek gyógyítására tanít meg úgy, hogy szenvedő, veszélyes kísérő helyett kreatív, spontán, derűs játszótársként szerepeljen életünkben.
A hétvége intenzív önismereti eseményt hozhat, ami után pozitív változásokra is képesek leszünk.
Megértjük, hogy sorsunkat kézbe vehetjük, csak rajtunk múlik, mennyire élünk ezzel a lehetőséggel.

A TPW-sorozat kilenc részből áll, de minden hétvége önálló egység. A tréning tehát igény szerint
folytatható, ám ez nem elvárás.

Az együtt töltött hétvégéken előadások és saját élményű imaginációs és Gestalt gyakorlatok váltakoznak.

(A Belső Gyermek hétvége a Beáta Bishop által megalkotott TPW-sorozat ötödik része. Mivel ez a műfaj újszerű és sokban eltér a szokványostól, javasoljuk, hogy csak a TPW I. és II. elvégzése után kezdjünk ismerkedni a Belső Gyermek világával.”)

Gyakorlati tudnivalók:

A tréning 2019. május 17-19-én, péntek 19-22 óráig, szombat 10.00-től 18.00-ig, vasárnap pedig 09.00-től 13.00-ig tart.

A csoportot Mondok Árpád facilitátor és Tamás Dorka mentálhigiénés tanácsadó vezeti.

A tréning helyszíne: Egészségforrás Alapítvány, 1092 Budapest, Ráday u. 37. III. em. 1.

Egészségforrás Alapítvány
1092 Budapest, Ráday u. 37. III. em. 1.
Ügyelet: szerda 10-14 óráig
Telefon: 06-1-217-1360
Cím:1092 Budapest, Ráday u. 37.III/1.
Számlaszám: OTP 11736020-29900679-00000000
Honlap: www.egeszsegforras.org