• Ez az esemény elmúlt.

Csakrameditáció tibeti hangtálakkal

Csakrameditáció tibeti hangtálakkal a tavaszi megújulásért

Nem csak az otthonunkban szükséges tavaszi nagytakarítást végezni, hanem a testben és a lélekben is. Ma már újból sok ember böjtöl tavasszal, húsvét előtt. Célja a test és a lélek megtisztítása. Rendet rakunk a testünkben azzal, hogy kitakarítjuk a lerakódásokat, mérgeket, szennyeződéseket. A lélek megtisztítása is legyen alapos. A hangtálak segítségével a csakrákon keresztül tisztítjuk az energiarendszerünket, eltávolítjuk az ott lerakott negatív rezgéseket. Így valóság lesz a régi mondás: „Ép testben, ép lélek”.

Foglalkozásvezető: dr. Máté Matild biológus, Pránanadi mester. Minden érdeklődőt szeretettel és meleg teával várunk!

Az előadás időtartama: péntek 17:00 – 18.30 óra
Helyszín: Egészségforrás Alapítvány, 1092 Budapest, Ráday u. 37. III/1. Kaputelefon: 14
Részvételi díj: 1.000.- Ft

A korlátozott számú helyek miatt kérjük, előre jelezze részvételi szándékát az Egészségforrás Alapítványban!

Telefonon szerdánként 10-17 óra között a 0612171360 -as számon vagy email-ben azegeszsegforras.alapitvany@gmail.com címen.

Dátum:
március 23